Ochota

C.H. Atrium Reduta

Al. Jerozolimskie 148

tel.: 733 77 55 00

Copyright by elle manicure 2023

 

Mokotów

ul. Kierbedzia 8

wejście od ul. Bobrowieckiej

tel.: 733 66 77 00

Elle Manicure

Hair & Beauty

ELLE MANICURE Hair & Beauty

 

Mokotów: pn-pt 9:00-20:00, sob 9:00-19:00 / +48733 66 77 00    

Ochota: pn-sob. 10:00 - 21:00. niedz. 10:00 - 20:00 / +48 733 77 55 00

 

Mokotów:  (ul. Kierbedzia 8) +48 733 66 77 00

ochota:  (C.H. Atrium Reduta) +48 733 77 55 00

 

Elle Manicure Hair & Beauty

 

Mokotów: Pon - Sob: 9:00-20:00, / +48 733 66 77 00 

Ochota C.H. Atrium Reduta): Pon - Sob: 10:00-21:00 / +48 733 77 55 00             

Manicure Mokotów

Pielęgnacja Dłoni i Stóp

 

 

Usługi Dla Ciebie

 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu:

 

MANICURE,  PEDICURE, KOSMETYKI oraz FRYZJERSTWA (salon na Mokotowie).

Mini Manicure

 

Usługa polegająca na wyrównaniu płytki paznokcia, opiłowaniu oraz odsunięciu skórek (bez ich wycinania. Na zakończenie zabiegu proponujemy lakierowanie odżywką lub stylizację lakierem klasycznym, vinylux lub hybrydowym.

 

Manicure Elle

 

Usługa polegająca na wyrównaniu płytki paznokcia, opiłowaniu oraz usunięciu skórek za pomocą wysterylizowanych narzędzi. Na zakończenie usługi proponujemy lakierowanie odżywką, lub stylizację lakierem klasycznym, STRIPLAC, One Step Gel lub lakierem hybrydowym.

 

Manicure japoński

 

Znany i stosowany przez Japonki od kilkuset lat sprawia, że paznokcie pięknie błyszczą i są doskonale odżywione. Metodę tę pracowała japońska firma P.Shine - stąd też inna występuje on pod nazwą Manicure P.Shine.Jest to zabieg wzmacniający naturalne paznokcie ((m.in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego), nadając im jednocześnie połysk różowej perły. To metoda zalecana dla  paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się.

 

Manicure IBX System

 

Poddawanie paznokci usługom stylizacji, takim jak przedłużanie żelem, akrylem lub manicure hybrydowy, z czasem osłabia naturalne paznokcie.  Oczywiście dobre produkty i umiejętne wykonanie usługi nie powinno niszczyć naturalnej płytki, ale przy długotrwałym noszeniu materiału lub nieprawidłowym zdejmowaniu go przez klientkę, płytka może ulec uszkodzeniu lub osłabieniu.

Antidotum na takie problemy może być IBX System manicure, którym można już po pierwszym zabiegu wzmocnić płytkę, a co równie ważne – zrobić to bezpośrednio przed nałożeniem kolejnej stylizacji. Manicure IBX penetruje  płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast pozostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Stylizacja Paznokci

 

W ramach stylizacji paznokci proponujemy Państwu usługi:

 

Lakierowanie klasyczne

Lakierowanie Hybrydowe

Lakierowanie French

Lakierowanie kocie oko

Efekt Syrenki

Efekt Holo

Stempelki

Przedłużanie paznokci (gel);

utwardzanie naturalnej płytki (Fiber glass).

Pielęgnacja Dłoni i Stóp

 

Zadbane i wypielęgnowane paznokcie są najpiękniejszą ozdobą dłoni i stóp. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na to, aby były zawsze piękne, dlatego istotnym jest dobranie właściwego programu pielęgnacyjnego, który przyniesie oczekiwany efekt.

Naszą wiodącą marką jest firma  Alessandro - Światowy Lider w koloryzacji i pielęgnacji paznokci oraz skóry dłoni i stóp, oferująca produkty dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających dłoni i stóp.

 

Pedicure 

 

W pielęgnacji stóp rozróżniamy pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny. Pedicure kosmetyczny, który proponujemy w salonie ellemanicure obejmuje, to zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się także usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt (frezarką, tarką). Na zakończenie zabiegu proponujemy lakierowanie odżywką lub stylizację lakierem klasycznym, vinylux, 1 step gel lub lakierem hybrydowym.

 

Pedicure Kwasowy (CALLUS PEEL)

 

Pedicure wykonany z wykorzystaniem kwasów kosmetycznych. Kwasy działają zmiękczająco na twardy, zrogowaciały, trudny do usunięcia naskórek stóp pięt skłonnych do pękania. Pedicure kwasami to innowacyjny, wieloetapowy zabieg którego wykonanie nie wymaga frezarki. Zabieg wykonany kwasami ma właściwości nie tylko upiększające, ale także lecznicze. Po zabiegu skóra pięt staje się gładka i miękka w dotyku, zabieg usuwa pęknięcia pięt. Pedicure kwasami to zabieg komfortowy, szybki i przyjemny,  jest także najbezpieczniejszym zabiegiem dla osób chorych na cukrzycę.